+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

VITAMIN C-PLUS DAY CREAM

VITAMIN C-PLUS DAY CREAM

C Vitaminli Gündüz Kremi

Olgun, kuru, hassas ve karma ciltler için uygun gündüz nemlendiricisi. Dış etkenlerden cildi korur. Serbest radikallerin cilt üzerinde oluşturduğu olumsuz sonuçlara karşı etkilidir. Güneşin yarattığı tahrişi ve yaşlanma belirtilerini hafifletir. Hücre yenilenmesinde etkili olduğu için cildin canlı olmasını, sağlıklı görünmesini sağlar. Cildin su kaybetmesini engeller, su tutma kapasitesini yükseltir.
Temizleme ve tonik kullanarak cilt sabah temizlenir, sonra Vitamin C Plus Day Cream kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyulması halinde Vitamin C Plus Night Cream de gece nemlendiricisi olarak önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Vitamin C:Cildin pH derecesini düzenler. Güçlü bir antioksidandır. Kolajen üretimini arttırır, bağışıklı sistemini güçlendirir. Içeriğindeki C vitamini; propilen glikon, magnezyum ve C vitamininin stabilize edilmiş hali, tek bir molekülde bulunmaktadır.
Vitamin E:Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilir. Hücre çepherini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur. Hücreyi onarma özelliği vardır. Cildin su tutmasını sağlarken transepidermal su kaybını azaltır. Bağ dokusunu kuvvetlendirir. Güneş ışınlarından tahriş olan cildi sakinleştirir, oluşacak tahrişi önler. Iltihap oluşumunu engeller. Etkili bir antioksidandır.
Calendula (kalendula): Epitel hücreleri çoğaltır. Yara iyileştirici özelliği vardır. Cildi yeniler, canlandırır, rahatlatır.
Ceramide II (seramit 2):Lipozomların yapısında bulunur, transepidermal su kaybını azaltır.
Aloe vera:Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.
Hyaluronic acid:Cilt dokumuzda bulunan cildin nem tutmasını sağlayan doğal bir protein maddesidir. Cildin nem seviyesini belirler, nemin tutulmasını sağlar. En yüksek su tutma kapasitesine sahiptir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..