+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

VITAMIN A NIGHT CREAM

VITAMIN A NIGHT CREAM

A Vitaminli Gece Kremi

Olgun, atrofik cilt tipleri için gece nemlendiricisi. Cildin erken yaşlanması, parlak ve duru görünümünü kaybetmesi gibi durumlarda kullanılan gece nemlendiricisidir. Ince kırışıklıkların açılmasında yardımcı olurken, derinleşmesini ve yenilerinin oluşumunu engeller. Cilt elastikiyetinin artmasını ve yenilenmesini hızlandırır. Içeriğindeki A vitamini ile cildin canlanmasını, sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlar. Kullanıldığı durumlarda güneş banyoso yapmaktan kaçınılmalıdır.
Cilt, uygun temizleme ve tonik kullanılarak akşam temizlendikten sonra Vitamin A Night Cream kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyulması halinde Vitamin A Day Cream de gündüz nemlendiricisi olarak önerilir.

ETKEN MADDELERİ

A vitamini:Kışıklıklar üzerinde etkilidir, derinliklerini hafifiletir. Güneş ışınlarından dolayı oluşan erken cilt yaşlanmalarına karşı cildi korurken, varolan yaşlanma izlerini azaltır, cildi canlandırır ve gençleştirir.
Moisturizer (nemlendirici):Üre, bal, gliserin.
Vitamin C:Güçlü bir antioksidandır. Kolajen üretimini hızlandırır, yıprananları yeniler. Cildin pH değerini düzenler.
Active substancesgliding rails (etken maddeler):Yağ asit esteri; etken maddelerin cildin derinlerine nüfuz etmesini sağlar.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..