+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

THYMOVIT E REPAIR MASK

THYMOVIT E REPAIR MASK

E Vitaminli Onarıcı Maske

Yenilenmeye (atrofik) ihtiyacı olan, pullanma yaşanan ve kurumaya meyilli ciltler için önerilen maske. Özel içeriği sayesinde cildin etkili şekilde yenilenmesini sağlar. Cilt bağ dokusunu kuvvetlendirir, yeniler. Cildin direncini yükseltir. Hücre metabolizması üzerinde etkilidir. Özellikle pullanma yaşanan ciltlere önerilir. Bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Tymovit E Repair Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır. Haftada 1 veya 2 defa ve özellikle canlı görünmek istediğiniz her zaman uygulanabilir..

ETKEN MADDELERİ

Vitamin E: Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilmiştir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çepherlerini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur, oksitlenmeyi önler. Su tutma kapasitesini arttırır. Etkili şekilde cilt tarafından emilir ve nemlendirme özelliği vardır. Cilt yüzeyinden su kaybını engeller. Elastin ve kolajen liflerin bağlantı dokularını koruma altına alır. Iltihap önleyici özelliği vardır. Cildin güneş ışınları tarafından tahriş olmasını engeller.
Thymus vulgaris extract(kekik özü):Antiseptik ve uyarıcı etkiye sahip bir aktif maddedir. Cildin yağ üretimini dengeleyerek derinlemesine arındırır.
Aosa algae extract(deniz yosunu özü):Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.
Grape seed oil (üzüm çekirdeği yağı): Yüksek miktarda linoleik asit (vitamin F) içermektedir. Sert ve pürüzlü ciltler de kullanılan bir aktif maddedir.
Lanolin: Yüksek oranda su emme özelliğine sahip bir aktif maddedir. Cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliği çok yoğundur.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..