+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

TERRA CALIFORNIA CLAY MASK

Gözenek Sıkılaştırıcı, Arındırıcı Maske

Yağlı, karma, problemli ciltler için önerilen maske. Ürünün emme etkisinin güçlülüğü sayesinde cilt mikro florası canlanır. Yağlanmayı dengelediği ve siyah noktaları arınıdrdığı için cilt daha canlı ve temiz görünür. Cildi yumuşak, esnek ve pürüzsüz hale getirir. Bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Terra California Clay Mask bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır. Haftada 1 veya 2 defa uygulanabilir.

ETKEN MADDELERİ

Wheat grem oil (buğday tohumu yağı): Buğdayın un haline getirildiği süreçte elde edilir. E, A, D ve F vitaminleri, esansiyel yağlar bakımından zengindir. Antioksidan özelliğ yanı sıra cildi yumuşatır. Lanolin: Yüksek oranda su emme özelliğine sahip bir aktif maddedir. Cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliği çok yoğundur.
Kaolin:Emme özelliği çok güçlüdür. Etki alanı geniştir.
Terrasil healing earth (terrasil iyileştirici toprak):Emme özelliği çok güçlüdür. Toksin atıcı özelliği vardır. Gözenekler ve kırışıklar üzerinde etkilidir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..