+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SPECIAL PEELING MILK

SPECIAL PEELING MILK

Özel Peeling Sütü

Karma, yağlı, problemli, geniş gözenekli olan cilt tipleri için uygun peeling. Kan dolaşımı yetersiz olan ciltlerde ve görünümü solgun, yorgun ciltlerin canlandırılmasında da önerilir. Ciltteki ölü deriyi temizlemekle kalmaz kiri, yağ fazlalığını derinden temizler,canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Göz çevresine uygulanmaz. Çok hassas ciltlerde kullanılması önerilmez. Yüz ve dekolte kullanımı için uygundur. Haftada 1 kez yada cildin yorgun ve cansız göründüğü zamanlarda kullanılabilir. Içeriğindeki granüller sayesinde cilt ölü deriden arınır.

Yüz ve dekolteye ürün sürülür etkinliğinin artması için 2-3 dk bekletilir ve parmak uçları ile dairesel masaj hareketleri yapılır. Kompresler ya da bol su ile ciltten temizlenir.

Özel Special Peeling Milk sırt bölgesinde veya ellerde yaşlılık pigmentasyonlarında da kullanılabilir. Special Peeling Milk haftada 1 kez uygulanır. Kullanılan tüm bakım ürünlerinin etkinliklerini destekler ve arttırır. Üzerine cilde uygun maske, serum yada ampül önerilebilir.

ETKEN MADDELERİ

Fatty alcohols (yağ alkolleri): Cildin yağ ve nem dengesini korur. Emülsiyonları stabilize eder.
Granüller: Cilt yüzeyindeki ölü deriyi temizleyen, cildin pürüzsüzleşmesi için küçük kalınlaşmaları yok eden tanecikler.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..