+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SILK SERUM

SILK SERUM

İpek Özü İçerikli Serum

Ekstra bakıma ihtiyaç duyan tüm cilt tipleri için uygundur. Içeriğindeki özel aktif bileşenler sayesinde cildin tüm ihtiyacını karşılar. Belli bir yaştan sonra oluşmaya başlamış yada oluşmuş kurumaları tamamı ile iyileştirir. Cilt elastikiyetinde ve kırışıklıklar üzerinde etkilidir. Hücreler yenilenir, oksijen alışverişi hızlanır. Konsantre bir ürün olmasından dolayı cildin derinliklerine çok hızlı şekilde iner. Hücre onarımında etkisi çok fazladır.
Temizleme ve tonik kullanarak cilt sabah-akşam temzilenir, sonra Silk Serum cilde tamponlanarak emilimi sağlanır. Silk Serum cilt tarafından tamamen emildikten sonra üzerine Silk complex ya da uygun bir nemlendirici sürülür.

ETKEN MADDELERİ

Silk proteins (ipek proteinleri):İpek böceğinin kozasından elde edilen çok özel bir aktif maddedir. Glisin bakımından zengin olan içerik birinci sınıf kozmetik ürünlerde kullanılır. Cilt kuruluğuna ve cildin su kaybına karşı alınan mükemmel bir önlem teşkil eder.
Shisandra extact (shisandra çileği özü):Çin’de üretimi var olan özel bir bitkidir. Cildin yapısını düzeltir. Canlılık ve elastikiyet kazandırır. Yatıştırıcı özelliği ile bilinmektedir.
Hyaluronic acid (hyalüronik asit): Cilt dokusunda bulunan protein maddesidir. Cildin nem miktarını sağlar. Su tutma özelliği ile bilinmektedir.
Beta glucan:Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Yaraları iyileştirici özelliği vardır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..