+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SENSITIVE BEAUTY CARE NIGHT

SENSITIVE BEAUTY CARE NIGHT

Hassas Cilt Gece Bakım Kremi

Genç, karma, normal ve yağlı ciltler için nemlendirici. Seçkin bitki ve blossom yağları ile aktive edici gece kremidir.Cildin elastikiyetini kuvvetlendirir.Dengeleyici,sakinleştirici ve rahatlatıcı etkileri vardır.
Cilt, uygun temizleme ve tonik kullanılarak akşam temizlendikten sonra Sensitive Beauty Care Night kullanılır.
Cildin durumu göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyulması halinde Sensitive Beauty Care Day de gündüz nemlendiricisi olarak önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Avocado oil (avocado yağı):Bağ dokularını oluşturan hücre metabolizmasını hareketlendirir, yenilenmesini sağlar. E vitamini içermektedir. Cildin kendini yenilemesinde yardımcı olur.
St. john’s wort oil (Kılıç otu yağı):Kanamayı durdurucu, iltihap önleyici, antibiyotik özelliği olan aktif madde. Damar çepherlerini kuvvetlendirerek kan dolaşımını hızlandırır.
Arnica oil (dağ tütünü yağı):Antiseptic, mikrop öldürücü, kanamayı durdurucu ve iltihap önleyici özelliği olan aktif madde. Kan dolaşımını hızlandırır. Cildi sakinleştirerek iyileştirici özelliği vardır. Kuperoz ve akne tedavilerinde etkilidir.
Calendula oil (kalendula yağı): Hücre uyarıcı olan aktif madde, cildi rahatlatırken yara iyileştirici özelliği ile bilinmektedir. Antiseptic özelliğinin yanı sıra kaşıntıyı giderir.
Grape seed oil (üzüm çekirdeği yağı):Yüksek miktarda linoleik asit (vitamin F) içermektedir. Sert ve pürüzlü ciltler de kullanılan bir aktif maddedir.
Bees wax (balmumu):Arıların bal peteklerinden elde edilen, serbest radikallerin oluşumunu engelleyen antioksidan. Antialerjenik ve mikrop öldürücüdür. Cildin dengesini korur.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..