+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SENSITIVE BEAUTY CARE DAY

SENSITIVE BEAUTY CARE DAY

Hassas Cilt Gündüz Bakım Kremi

Genç, karma, normal ve kısmen yağlanması olan ciltler için nemlendirici. Cildin kendini yenilemesini sağlarken serbest radikallere karşı koruma altına alır. Çok hassas ciltlerde dahi rahatça kullanılabilir, cildi etkili şekilde yatıştırır ve su tutma kapasitesini arttırır.
Cilt, uygun temizleme ve tonik kullanılarak sabah temizlendikten sonra Sensitive Beauty Care Day kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyulması halinde Sensitive Beauty Care Night da gece nemlendiricisi olarak önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Calendula oil (kalendula yağı): Hücre uyarıcı olan aktif madde, cildi rahatlatırken yara iyileştirici özelliği ile bilinmektedir.
Avocado oil (avocado yağı):Bağ dokularını oluşturan hücre metabolizmasını hareketlendirir, yenilenmesini sağlar. E vitamini içermektedir. Cildin kendini yenilemesinde yardımcı olur.
Grape seed oil (üzüm çekirdeği yağı):Yüksek miktarda linoleik asit (vitamin F) içermektedir. Sert ve pürüzlü ciltler de kullanılan bir aktif maddedir.
E vitamini: Buğday tohumu yağı ve tahıl yağlarından elde edilir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çeperini serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korur. Cildin su tutma kapasitesini arttırır. Suyun etkili şekilde emilmesini sağlarken nemlendirme özelliği çok yüksektir. Transdermal su kaybını engeller. Bağ dokuların korunmasını sağlar. Güneş ışınlarından cildin tahriş olmasını engellerken iltihap engelleyici özelliği mevcuttur.
Arnica (dağ tütünü):Antiseptic, mikrop öldürücü, kanamayı durdurucu ve iltihap önleyici özelliği olan aktif madde. Kan dolaşımını hızlandırır. Cildi sakinleştirerek iyileştirici özelliği vardır. Kuperoz ve akne tedavilerinde etkilidir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..