+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SANVITA MASK

SANVITA MASK

Sanvita Maske

Kuru ve hassas ciltler için maske. Elastikiyetini kaybeden, kırışıklıkları derinleşmeye başlayan ciltler için önerilir. Hücre yenilenmesini hızlandırır. Cilde yoğun nem kazandırır, genç ve parlak görünümü sağlar. Içeriğindeki yeşil çay ve ginseng özleri sayesinde cildi sakinleştirir, canlandırır ve yaşlanmaya karşı korur. Cilde ve bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Sanvita Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır.

ETKEN MADDELERİ

Green tea extract (yeşil çay özü):Sakinleştirici özelliği ile bilinen yeşil çay özü, serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır. Iltihap önleyici, bakteri öldürücü etkisi vardır. Cildi erken yaşlanmaya karşı koruma altına alır.
Ginseng extract (jinseng özü):Cildi sakinleşitirir ve yatıştırır. epidermal su kaybını engellerken, cildin su tutma kapasitesini yükseltir. Epidermisteki hücreleri hareketlendirdiği, yenilediği için canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Panthenol:B Vitamini grubundan bir aktif içeriktir. Cildi etkili şekilde yatıştırı ve sakinleştirir. Iltihap önleyicidir. Güneşin zararlı etkilerine maruz kalmış cildi iyileştirir, ışınlara karşı koruma altına alır. Hücre yenilenmesini hızlandırdığı için zarar görmüş cildi çok etkili şekilde onarır ve canlandırır.
Olive oil (zeytin yağı):Kolajen ve elastin üretimini hızlandırır. Cildi etkili şekilde besler.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..