+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SANVITA GEL

SANVITA GEL

Sanvita Jel

Kuru ve hassas ciltlerde hücre yenilenmesini hızlandıran konsantre. Cilde yoğun nem kazandırır, genç ve parlak görünüm sağlar. Canlanmanın yanı sıra yaşlanma etkilerine karşı cildi korur.
Temizleme ve tonik kullanarak cilt sabah-akşam temzilenir, sonra Sanvita Gel’ in cilde tamponlanarak emilimi sağlanır. Sanvita Gel cilt tarafından tamamen emildikten sonar, cildin durumuna göre üzerine Sanvita Cream sürülmesi önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Green tea extract (yeşil çay özü): Sakinleştirici özelliği ile bilinen yeşil çay özü, serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır. Iltihap önleyici, bakteri öldürücü etkisi vardır. Cildi erken yaşlanmaya karşı koruma altına alır.
Ginseng extract (jinseng özü):Cildi sakinleşitirir ve yatıştırır. epidermal su kaybını engellerken, cildin su tutma kapasitesini yükseltir. Epidermisteki hücreleri hareketlendirdiği, yenilediği için canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Chinese skull cap (çin takkesi): Antioksidan özelliği ile bilinmektedir. Iltihap oluşumunu önler. Erken yaşlanmaya karşı cildi korur, cilt hücre yapısının bozulmasını engeller.
Pomegranate (nar özü):Cilt hücrelerini yenilerken, hücre DNA’ sını koruma altına alır. Serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..