+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

SANVITA CREAM

SANVITA CREAM

Sanvita Krem

Kuru ve hassas ciltler için 24 saat etkili nemlendirici. Sabah ve akşam kullanılan, kuru ciltlerin tüm ihtiyacını karşılayan özel içeriklere sahip nemlendirici. Cildin elastikiyetini arttırır, kırışıklıkların derinleşmesini engeller. Ayrıca prematüre cilt yaşlanmalarında da önerilir. Cilde yoğun nem kazandırır ve pürüzsüzleştirir. Ürün kullanılamaya başlandıktan sonra hücrelerin yenilenmesi aktifleştiğinden ve cilt hareketlendiğinden görünümde canlılık, cilt renginde pembeleşme, canlanma farkedilir.
Cilt, temizleme ve tonik kullanılarak sabah-akşam temizlendikten sonra Sanvita Cream kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak Sanvita Cream gece-gündüz nemlendiricisi olarak kullanılabilir.

ETKEN MADDELERİ

Green tea extract (yeşil çay özü): Sakinleştirici özelliği ile bilinen yeşil çay özü, serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır. Iltihap önleyici, bakteri öldürücü etkisi vardır. Cildi erken yaşlanmaya karşı koruma altına alır.
Ginseng extract (jinseng özü):Cildi sakinleşitirir ve yatıştırır. epidermal su kaybını engellerken, cildin su tutma kapasitesini yükseltir. Epidermisteki hücreleri hareketlendirdiği, yenilediği için canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
Pantenol: B vitamini grubundandır. Hücre yenilenmesini sağlar. Hücrenin bölünme hızını arttırır, hasar görmüş cildi canlandırır. Güneş ışınlarından cildi koruruken cildi iyileştirir. Iltihap oluşma riskini azaltır.
Olive oil (zeytin yağı):esansiyel yağlar için taşıyıcıdır. Kolajen ve elastin liflerinin yeniden üretilmesini sağlar. Cilde pürüzsüzlük ve canlılık kazandırır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..