+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

REPAIR AMPOULE

REPAIR AMPOULE

Onarıcı Ampül

Tüm cilt tipleri için uygundur. Gözle görülür cilt hasarlarında bile iyleşme sağlar. Organizmanın yapısında bulunan onarım mekanizmasını kuvvetlendirir. Her türlü hücresel hasarın bakımı için özel olarak geliştirilmiştir. Güneşin verdiği zararlarda, serbest radikallerin olumsuz etkilerinde, kırışıklık oluşumlarında ve elastikiyet kaybı olmaya başlamış tüm ciltler için direnç kaynağıdır. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dakika tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır. Repair Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 3 dk yapılmalıdır.

ETKEN MADDELERİ

Thymus vulgaris extract(kekik özü): Antiseptik ve uyarıcı etkiye sahip bir aktif maddedir. Cildin yağ üretimini dengeleyerek derinlemesine arındırır.
Aosa algae extract(deniz yosunu özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..