+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

PROPOLIS VITAMIN A AMPOULE

PROPOLIS VITAMIN A AMPOULE

A Vitaminli Propolis Ampül

Yağlı,akneli, sivilcelenmeye müsait karma, açık gözenekli cilt tipleri için ampül. Yağlı ve problemli ciltlerde kullanılan ürün, cildin fazla yağ salgılamasını engellerken, antiseptik özelliği ile bakteri ve mikroorganizmaların çoğalmasını engeler. Cildi derinlemesine arınıdırır. Gözenekleri sıkılaştırarrak cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Hücre yenilenmesini destekler. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır. Propolis Vitamin A Ampoules iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 4 dk yapılmalıdır.

ETKEN MADDELERİ

Propolis: (Macun sakızı olarak da bilinen aktif içerik propolisin biyosit aktivitesini kullanır) Ağaç reçinesinden elde edilen aktif madde B vitaminleri açısından çok zengindir. Antibiyotik özellikler taşımaktadır. E, H, P Vitaminleri içermektedir, esansiyel yağlar, yağ asitleri, reçine, balmumu, enzimler ve eser elementler (çinko, demir,bakır) bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Cildin yağ ve nem dengesini koruru, fazla yağlanmayı engeller.
A Vitamini: Bitkiler dışında insanlarda ve hayvanlarda bulunur. Bitkilerde Provitamin A (karoten) olarak bulunur. Hücre yapısı ve işleyişi için çok önemlidir. Keratinleşme oluşumunu engeller. Epitel doku hücrelerinin gelişmesini ve büyümüsini hızlandırmak için E ve D Vitaminleri ile birlikte kullanılması gerekmektedir.
Irgasan: Antimikrobiktir. Ilaç aktif maddesidir. Koku giderici özelliği vardır. Cildin fazla yağ salgılamasını engeller.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..