+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

PROPOLIS NIGHT CREAM

PROPOLIS NIGHT CREAM

Propolis İçerikli Gece Kremi

Sivilceli, akneli, karma ve yağlı ciltler için önerilen gece nemlendiricisi. Çok özel aktif maddelere sahip olan ürün içeriğindeki güneş koruma faktörü ile cildin tüm ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak özelliğe sahiptir. Karma ve yağlı cillerde oluşan fazla yağ salgısının düzenlenmesinde yardımcı olur. Gözenekleri sıkılaştırır. Akne ve sivilcenin oluşturduğu bakterilerin cilt yüzeyinde yaşamasını ve çoğalmasını engeller. Siyah nokta oluşumunu engeller.
Herbal Cleansing Lotion ve Moisturizing Toner With Herbal Extracts ile cilt temizlendikten sonra, Propolis Night Cream yüz ve boyun bölgesine sürülür.
Cildin durumu göz önünde bulundurularak ihtiyaca göre gündüz kullanımı için Propolis Day Cream kullanılması önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Avocado oil (avocado yağı):Bağ dokularını oluşturan hücre metabolizmasını hareketlendirir, yenilenmesini sağlar. E vitamini içermektedir. Cildin kendini yenilemesinde yardımcı olur.
Royal jelly: Kraliçe arının antibakteriyal özü. Hücre metabolizmasını hızlandırarak cildin kendini yenilemsini sağlar. B vitaminleri, proteinler, amino asitler, pantoteknik (folik) asit, nikotin asit, karbonhidratlar ve eser elementler (çinko, demir, bakır) bakımından çok zenginidr. Bu sayılan tüm asitler ve elementler cildin kendi yapısında var olan elementlerdir.
Propolis: (Macun sakızı olarak da bilinen aktif içerik propolisin biyosit aktivitesini kullanır) Ağaç reçinesinden elde edilen aktif madde B vitaminleri açısından çok zengindir. Antibiyotik özellikler taşımaktadır. E, H, P Vitaminleri içermektedir, esansiyel yağlar, yağ asitleri, reçine, balmumu, enzimler ve eser elementler (çinko, demir,bakır) bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Cildin yağ ve nem dengesini korur, fazla yağlanmayı engeller.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..