+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

OXYGEN VITAL CREAM MASK

OXYGEN VITAL CREAM MASK

Çizgi Açıcı ve Radyans Sağlayıcı Maske

Tüm cilt tipleri için önerilen ve özellikle çevresel faktörlerden etilenen yada etkilenmiş ciltler için maske. Cilt tahrişlerini azaltır. Cilde yumuşaklık ve nemlilik kazandırır. Hücre metabolizmasını uyarır ve hızlandırır. Cildin oksijen seviyesini yükselterek canlı ve parlak görünüm sağlar. Özellikle kapalı yerde çalışmaktan ve sigara kullanımından kaynaklı cilt rengindeki solma ve matlaşma gibi durumlarda çok iyi sonuçlar verir. Kullanımdan kısa sure sonra pürüzsüzlük ve canlılık gözle görülür derecede değişir. Cilde ve bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için cilde uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Oxygen Vital Cream Mask cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır. Haftada 1 veya 2 defa ve özellikle parlak görünmek istediğiniz her zaman uygulanabilir.

ETKEN MADDELERİ

Oxygen carrier (oksijen taşıyıcı):Ciltteki oksijen miktarını arttırır. Toksin atıcı özelliği vardır. Cildi ferahlatarak hoş bir his verir. Canlandırıcı ve yatıştırıcı özelliğide vardır.
Ginko extract (ginko özü): Doku oksijen alışverişini hızlandırır. Kan dolaşımını arttırır ve düzenler. Kuproz oluşumunu engeller. Etkili bir antioksidandır.
Bisabolol:Papatyadan elde edilen sakinleştirci bir aktif maddedir. Iltihap önleyici özelliğinin yanısıra cildi yatıştırır.
Jojoba oil (jojoba yağı): Transepidermal su kaybını engeller. Cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..