+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

OXYGEN VITAL COMPLEX

OXYGEN VITAL COMPLEX

Oksijen Kompleksi

Her cilt tipine önerilebilen konsantre, canlandırıcı ve yatıştırıcı etkiye sahiptir. Serbest radikallerin oluşturduğu zararlı etkilere karşı cildi yeniler ve canlandırır. Kapalı ortamlarda oksijensiz kalan ve sigara kullanımı olan kişiler için ideal bir nemlendiricidir. Cildi pürüzsüzleştirir ve radyans sağlar.
Cilde uygun temizleme ve tonik ile cilt temizlenir. Oxygen Vital Complex yüz ve boyun bölgesine tamponlanarak emilimi sağlanır. Q10 Oksijen Complex ile bakım tamamlanır.

ETKEN MADDELERİ

Oxygen carrier (oksijen taşıyıcı):Ciltteki oksijen miktarını arttırır. Toksin atıcı özelliği vardır. Cildi ferahlatarak hoş bir his verir. Canlandırıcı ve yatıştırıcı özelliğide vardır.
Glycoproteins (gliko protein): Oksijen tüketimini arttırarak hücre metabolizmasını artırır, hücre yenilenmesini tetikler. Fibrolastların yeni oluşumlarını sağlar. Hücreye zarar veren maddelerin atılımını sağlar. Hücrelerin sağlıklı ve canlı olmasını sağlar.
Tocopherol (E Vitamini): Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilmiştir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çepherlerini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur, oksitlenmeyi önler. Su tutma kapasitesini arttırır. Etkili şekilde cilt tarafından emilir ve nemlendirme özelliği vardır. Cilt yüzeyinden su kaybını engeller. Elastin ve kolajen liflerin bağlantı dokularını koruma altına alır. İltihap önleyici özelliği vardır. Cildin güneş ışınları tarafından tahriş olmasını engeller.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..