+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

JOJOBA Peeling Cream

EYE CONTOUR CREAM

JOJOBA PEELING CREAM

Jojoba İçerikli Hassas Krem Peeling

Hassas ciltlerde dahil olmak üzere, tüm cilt tipleri için önerilen peeling. Yüz ve dekolte kullanımı için uygundur. Içeriğindeki Jojoba Mumu sayesinde cilt yüzeyindeki ölü deriyi temizler. Çok hassas ciltler dahi rahatça kullanabilir. Cilt, ölü deri temizliğinden sonra daha canlı ve taze bir görünüm kazanır. Kan dolaşımını hızlandırır. Ciltteki fazla yağ salgısını giderir ve daha berrak görünüm sağlar. Yüz ve dekolte kullanımı için uygundur.

Haftada 1 kez yada cildin yorgun ve cansız göründüğü zamanlarda kullanılabilir. Içeriğindeki jojoba garnülleri sayesinde cilt ölü deriden arınır. Yüz ve dekolteye ürün sürülür parmak uçları ile dairesel masaj hareketleri yapılır. Kompresler ya da bol su ile ciltten temizlenir. Göz çevresine uygulanmaz.

Jojoba Peeling Krem haftada 1 kez uygulanır. Kullanılan tüm bakım ürünlerinin etkinliklerini destekler ve arttırır. Üzerine cilde uygun maske, serum yada ampül önerilebilir.

ETKEN MADDELERİ

Jojoba mumu (jojoba balmumu granülleri): Cilt yüzeyini derinden temizleyen ürünlerde kullanılır. Jojoba (çöl bitkisi): Jojoba tohumundan elde edilen bir aktif maddedir. Transdermal, deri üzerinde gerçekleşen su kaybını azaltıcı özelliği vardır. Cilde pürüzsüzlük kazandırarak canlı görünüm sağlar. Ciltte hızlı şekilde etkisini gösterir.
Fatty acid ester (yağ asit esteri): Organik alkol ve asit bileşenleri, etken maddeleri cilde iletir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..