+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

HYDRO ACTIVE GEL WITH ATP

HYDRO ACTIVE GEL WITH ATP

HYDRO ACTIVE GEL WITH ATP

ATP İçerikli Nem Serumu

Yağlı, karma, hassas, alerji oluşumuna meyilli, normal ve kuru tüm cilt tipleri için uygun konsantre. Cilde yüksek oranda nem verir, hücrenin enerji destekleyicisi ATP içeriği ile cildin sağlığını geri kazanmasını sağlar. ATP hücreye elastikiyet için gerekli enerjiyi sağlar. Hücreler arası yenilenmeyi destekler. Kolajen ve elastin üretimlerinde etken rol oynar.
Temizleme ve tonik kullanarak cilt sabah-akşam temzilenir, sonra Hydro Active Gel With ATP cilde tamponlanarak emilimi sağlanır. Ürün cilt tarafından tamamen emildikten sonra üzerine cilde uygun bir nemlendirici sürülür. Yağlı, karma ve normal ciltler, tek başına gündüz nemlendircisi olarak da kullanabilir.
Bakımının yoğun olması gereken ciltler; özellikle kuru ciltler sabah-akşam nemlendiricilerinin altına uygulayabilirler.

ETKEN MADDELERİ

Adenosine Triphosphate; ATP:Tüm canlıların hücre yapısı içerisinde bulunan kimyasal bileşendir. Oksijen ve besinlerin hücre içerisinde enerjiye dönüştürülmesini sağlar. Hücre ve vücut için gerekli maddeleri üretir. Üretilen maddeleri kan ve lenf yoluna gönderir, ihtiyacı olan maddeleri buradan geri alır. Görevi enerjiyi yakmak ve ATP üretmektir.
Moisturizing factors (nemlendirici faktörler): Üre, gliserin, bal.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..