+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

HYALURONIC ACID AMPOULE

HYALURONIC ACID AMPOULE

HYALURONIC ACID AMPOULE

Hyaluronic Asit Ampül

Her cilt tipi için önerilebilir. Tavsiye edilen 30 yaş üzeri kişilerde kullanımıdır. Dokularda ki su tutma kapasitesini arttırarak hücre yapısını koruma özelliğine sahiptir. Cilt altında nem oranını artırarak yenilenmesinde ve onarılmasında etkilidir. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır. Hyaluronic Acid Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 5 dk yapılmalıdır.

ETKEN MADDELERİ

Hyaluronic acid: Cilt dokumuzda bulunan cildin nem tutmasını sağlayan doğal bir protein maddesidir. Cildin nem seviyesini belirler, nemin tutulmasını sağlar. En yüksek su tutma kapasitesine sahiptir.
Purest water (saf su): Özel filtreler kullanılarak temizlenmiş ve bakterilerinden arındırılmış su.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..