+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

HERBAL MASK WITH ALOE

HERBAL MASK WITH ALOE

HERBAL MASK WITH ALOE

Bitkisel Maske

Sivilceli, akneli, yağlı, karma ve gözenekleri açık ciltler için kullanılması gereken maske. Cildin yağ salgısını dengeler ve yoğun nem kazandırır. Sivilce ve akne oluşumlarını iyileştirir. Gözenekleri sıkılaştırırken gözenek içindeki kirlerden cildi arındırır. Bakıma uygun ürünler ile cilt temizlenir. Derin temizlik için uygun ürün ile peeling işlemi yapılır. Herbal Mask With Aloe cilde bıçak sırtı kalınlığında sürülür. 15-20 dk bekleme süresinden sonra ılık su ile ürün temizlenir. Cilde uygun nemlendirici ile bakım tamamlanır. Hafta da 1 defa kullanılması önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Birch leaf extrate (huş ağacı): Yağlı ve akneli ciltlerde cildi dezenfekte eder, cilt direncini kuvetlendirir. Esansiyel yağlar içerir, amaroid ve C vitamini açısından zengindir.
Chamomile extrate (papatya): Yatıştırıcı ve iltihap engelleyici özelliği vardır. Esansiyel yağlarından bisabolol ve azulen elde edilir. Hops extrate(şerbetçi otu): Gözenekleri sıkılaştırır ve iyileştirici özelliği vardır. Kanamayı durdurur ve sorunlu olan bölgeyi sıkılaştırıcı özelliği vardır.
Dandilion extrate (karahindiba): Cilt yağını dengeler, dezenfekte eder. Cildi rahatlatır.
Hay flower extrate (çimen çiçekleri):Cilt yağının düzenli ve yeteri kadar salgılanmasını sağlar.
Horse chestnut extrate (at kestanesi):Kan dolaşımını uyarır, damarları güçlendirir ve cilt yağının fazla salgılanmasını engeller.
Yarrow (milfoil)-(civan perçemi):Cildi sakinleştirir, yarayı onarma özelliği vardır. İltihap engelleyici olup cildi sıkılaştırır.
Aloe Vera extrate:Ciltteki tahrişi engeller, iltihap önleyici özelliği vardır. Kaşıntı, kızarıklık, tahrişi gidererek cildi serinletir, rahatlatır, ferahlatır, yumuşatır ve dinlendirir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..