+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

HERBAL ACTIVE COMPLEX

HERBAL ACTIVE COMPLEX

HERBAL ACTIVE COMPLEX

Bitkisel Serum

Sivilceli, akneli, karma ve yağlı ciltler için önerilen ekstra bakım için kullanılması gereken konsantre. Yağlı ve karma ciltlerin sebum dengesini sağlar. Yağlı ve problemli ciltlerde bakteri oluşumunu engeller. Gözenekleri sıkılaştırır. Cildin nem seviyesini korurken, fazla yağ salgısı oluşumunu engeller. Içeriğindeki özel bitki özleri sayesinde pürüzsüzleşen, gözenekleri sıkılaşan, parlamayan canlı bir cilde kavuşulur.
Düzenli kullanımlarda sivilce ve akne oluşumları azalır. Herbal Cleansing Lotion ve Moisturizing Toner With Herbal Extracts ile cilt temizlendikten sonra, Herbal Active Complex cilde tampolanarak emilimi sağlanır. Gündüz Propolis Day Cream, gece ise Propolis Night Cream yüz ve boyun bölgesine sürülür. Farklı ürünler ile kombine edilerek uygulanmasında hiç bir sakınca yoktur.

ETKEN MADDELERİ

Propolis: (Macun sakızı olarak da bilinen aktif içerik propolisin biyosit aktivitesini kullanır) Ağaç reçinesinden elde edilen aktif madde B vitaminleri açısından çok zengindir. Antibiyotik özellikler taşımaktadır. E, H, P Vitaminleri içermektedir, esansiyel yağlar, yağ asitleri, reçine, balmumu, enzimler ve eser elementler (çinko, demir,bakır) bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Cildin yağ ve nem dengesini korur, fazla yağlanmayı engeller.
A Vitamini: Bitkiler dışında insanlarda ve hayvanlarda bulunur. Bitkilerde Provitamin A (karoten) olarak bulunur. Hücre yapısı ve işleyişi için çok önemlidir. Keratinleşme oluşumunu engellerken üst derinin güçlenmesini sağlar. Güneş ışınlarından dolayı oluşan erken yaşlanma oluşmuş cildi canlandırarak, cildi yeniler. Kolajen üretimini hızlandırır. Hücre DNA’ sının yenilenmesini sağlar. Çok iyi bir anyioksidandır.
Salisilik asit: Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen aktif madde ürünün emilim kapasitesini yükseltir. Antiseptic özelliğinin yanısıra kaşıntı ve cilt duyarlılığını azaltır.
Aloe vera:Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..