+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

GELEE ROYAL AMPOULE

GELEE ROYAL AMPOULE

GELEE ROYAL AMPOULE

Gözenek Sıkılaştırıcı Ampül

Karma, yağlanmaya müsait açık gözenekli ve yağlı cilt tipleri için ampül. Royal Jelly, kraliçe arının besleyici özü hücre metabolizmasını hızlandırır. Kan dolaşımını düzenler, cilt dokusunu iyileştirir. Epidermis üzerindeki olumlu sonuçlarının yanı sıra ciltteki fazla yağlanmayı düzene sokar. Antibakteriyal özelliği sayesinde cildi mikroorganizmalara karşı koruma altına alır. Cilt pürüzsüzleşir ve berrak bir görünüme kavuşur. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Jojoba mumu (jojoba balmumu granülleri): Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır.
Royal Jelly Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 4 dk yapılmalıdır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..