+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

EYE CONTOUR GEL WITH ATP

EYE CONTOUR GEL WITH ATP

EYE CONTOUR GEL WITH ATP

ATP İçerikli Göz Çevresi Jeli

Göz çevresindeki hassas bölgenin bakımı için jeldir. Ferahlatıcı ve canlandırıcı etkisi vardır. Morluk ve şişkinliklerin giderilmesinde etkilidir. Sabah ve akşam kullanılabilir. Göz çevresindeki ince çizgilerin azalmasında ve yeni oluşumların geçiktirilmesinde etkilidir. Göz makyajı için mükemmel temeldir. Göz çevresi Eye Make Up Remover ile temizlendikten sonra Eye Contour Gel With ATP kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak sabah ve akşam kullanım için uygundur.

ETKEN MADDELERİ

Adenosine Triphosphate; ATP: Tüm canlıların hücre yapısı içerisinde bulunan kimyasal bileşendir. Oksijen ve besinlerin hücre içerisinde enerjiye dönüştürülmesini sağlar. Hücre ve vücut için gerekli maddeleri üretir. Üretilen maddeleri kan ve lenf yoluna gönderir, ihtiyacı olan maddeleri buradan geri alır. Görevi enerjiyi yakmak ve ATP üretmektir.
Aloe vera: Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..