+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

EYE CONTOUR CREAM

EYE CONTOUR CREAM

EYE CONTOUR CREAM

Göz Çevresi Kremi

Hassas ciltlerde dahil olmak üzere, tüm cilt tipleri için önerilen peeling. Yüz ve dekolte kullanımıGöz çevresindeki hassas bölge için bakım kremidir. Kırışıkların görünümünü hafifletir. Yeni kırışık oluşumunu engeller. Nemlendirir, yeniler ve tazeler. Sabah ve akşam göz çevresine parmak ucu ile tampon yapılarak uygulanır. Göz çevresi Eye Make Up Remover ile temizlendikten sonra Eye Contour Cream kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak sabah ve akşam kullanım için uygundur.

ETKEN MADDELERİ

Ricinus oil (hint yağı): Kene otu tohumundan elde edilen aktif içerik, cildi yumuşatarak sakinleştirir.
Almond oil (badem yağı):Ürünün kolay sürülmesini sağlarken cildin yenilenmesini sağlar. Diğer aktif maddelerin etkinliğini arttırır.
E Vitamini:Buğday tohumu yağı ve tahıl yağlarından elde edilir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çeperini serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korur. Cildin su tutma kapasitesini arttırır. Suyun etkili şekilde emilmesini sağlarken nemlendirme özelliği çok yüksektir. Transdermal su kaybını engeller. Bağ dokuların korunmasını sağlar. Güneş ışınlarından cildin tahriş olmasını engellerken iltihap engelleyici özelliği mevcuttur.
Hyaluronic acid:Cilt yapımızda bulunan doğal bir proteindir, cilt dokusunun bir parçasıdır. Ciltteki nem miktarı ile hyaluranic acid seviyesi arasında bağlantı vardır. Çok fazla su tutma ve cilde su bağlama kapasitesi vardır.
Aloe vera: Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.
Moisturizer (nemlendirici faktörler):Üre , bal ve gliserin ile cilde yoğun nem kazandırır.
Allantoin:Karakafes bitkisinden elde edilen keratolik etkiye sahip beyaz renkte toz. Cildi pürüzsüzleştirir ve yeni hücre ve doku oluşumunu sağlar.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..