+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

EYE CONTOUR BALM

EYE CONTOUR BALM

EYE CONTOUR BALM

Çizgi Açıcı Göz Çevresi Balsam

Göz çevresindeki hassas cilt yapısına uygundur, ince hatları azaltmak için önerilir. Biyolojik katı ve sıvı yağ bileşenlerinden oluşan, herhangi bir katkı maddesi ve su içermeyen özel bakım ürünüdür.Hassas göz çevresi cildi için geliştirilmiş ürünün bıraktığı etki hemen görülür. Yatıştırıcı, ferahlatıcı etki ile göz çevresi hemen canlanır. Oluşan ince kırışıklıklarda etkili olduğu gibi kırışıklık ve çizgi oluşumunu önleyici özelliği vardır. UV ışınlarına karşı içeriğindeki aktif maddeler sayesinde koruyucu filtresi bulunmaktadır. Göz çevresi Eye Make Up Remover ile temizlendikten sonra parmak uçlarına çok az alınan Eye Contour Balm ile hafif masaj hareketleri yapılarak ürün tüm göz çevresine uygulanır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak sabah ve akşam kullanım için uygundur.

ETKEN MADDELERİ

Lanolin: Yüksek oranda su emme özelliğine sahip bir aktif maddedir. Cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliği çok yoğundur.
Bee wax (arı bal mumu):Antialerjenik ve antibakteriyeldir. Iltihaplanmaya karşı cildi korur. Arıların bal doldurduğu peteklerden elde edilen aktif içeriktir. Cilt dengesini korumada görev alır.
Fatty acid ester (yağ asit esteri): Organik alkol ve asit bileşenleri, etken maddeleri cilde iletir.
Carotene oil (karoten yağı): Yağ ve ter bezi yetmezliğine bağlı işlev bozukluğuna karşı etkilidir. Serbest radikallerin ve güneş ışınlarının zararlı etkilerinin oluşumunu engeller.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..