+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

DERMAPEN

DERMAPEN NEDİR?

Dermapen, cildin değerli üst tabakası epidermise zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden uygulanan bir yöntemdir. Dermapen uygulaması, özellikle yüz, el ve boyun bölgelerinde kullanılıyor. Yöntem tüm deri tipleri için uygun ve ince olduğu için pek çok uygulamada çekinilen boyun, kol içleri gibi bölgelerde de uygulanabilen bir yöntemdir. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır.

DERMAPEN YÖNTEMİ NASIL UYGULANIR?

Uygulama öncesinde ciltteki makyaj artıkları temizleniyor ve cilt dezenfekte ediliyor. Dermapen cihazının cilde dik olarak hızla girip çıkan ultra ince mikro iğneleri (0,02 mm) sayesinde deri yüzeyinde mikroskobik kanallar açılması ile cildin iyileşme mekanizmaları tetikleniyor. İşlemden sonra yatıştırıcı bir peptid maskesi uygulanıyor. Yaklaşık 30-40 dakika süren Dermapen işlemi ile cildin sıkılığı, elastikiyeti için vazgeçilmez olan “kollajen” ve “elastin” sentezi sağlanıyor ve kan dolaşımı artırılıyor. Bu yöntem, uzman tarafından uygun görülen sürelerde tekrarlanabiliyor. Kişiye göre 15 günde veya ayda 1 olarak en fazla 8-12 seans arasında uygulanıyor.

DERMAPENİN UYGULANDIĞI BÖLGELER?

✿Yüz

✿ EL

✿ BOYUN

✿ SAÇ

✿ Akne, Leke ve vücutta doku kaybı olan bölgeler

DERMAPENİN ETKİ ALANLARI

✿Akne ve oluşturduğu izlerin silinmesi

✿Genişlemiş gözeneklerin küçültülme işlemi

✿Güneşte hasar görmüş ciltlerin düzeltilmesi

✿ Saç kaybı ve kellik sorunlarına çözümlenmesinde

✿ Göz çevresinde yaşanılan problemlerin çözümünde(morluklar ve torbalanmalar )

✿Boyun bölgesi ve dekolte alanlarında hafif kırışıklık ve sarkmalarda.

✿İnce çizgilenmelerin ve oluşan derin kırışıklıkların hafifletilmesinde

✿Skar izlerinin onarılmasında

DERMAPEN FARKI NEDİR?

✿Yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabiliyor.

✿Yanık, leke ya da iz oluşma riski yok.

✿Tüm deri tipleri için uygun.

✿Lazer ile cilt gençleştirme uygulanamayan koyu tenli hastalarda iyi bir alternatif.

✿Boyun, kol içleri gibi bölgelerde de uygulanabiliyor.

DERMAPEN CİLT YENİLEME SÜRECİ

Dermapen cilt yenileme süreci, yapılan birçok farklı uygulamaya göre çok kısa sürede olumlu etkiler göstermekte. Yaklaşık olarak 1 ile 2 saat arasında uygulanan sürecin ardından kısa bir süre sonra sonuçları cildinizde belirgin bir şekilde gözlemleyebiliyorsunuz. Uygulama aşamaları ise son derece özen isteyen bir yöntemdir. Vücudun herhangi bir noktasında oluşan doku kaybı yada farklı sorunlar yaşayan bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Dermapen yönteminin uygulandığı cilt bölgesinde doku gelişimi hızlı bir şekilde başlar ve kısa sürede tamamlanır. Yenileme sürecinin tamamlanmasının ardından iyileşme sürecide çok kısa sürmektedir.

Dermapen yöntemi, CE ve FDA kurumları tarafından onaylanmıştır...

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..