+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

DE PIGMENTOR HAND CREAM

DE PIGMENTOR HAND CREAM

DE PIGMENTOR HAND CREAM

Leke Giderici Pigment İçeren Nemlendirici El Kremi

El üstü lekeleri ve yaşlılık lekelerinin hafiflemesine yardımcı olur.
De Pigmentor Hand Cream el cildinin rüzgar, güneş ve soğuk havanın olumsuz etkilerden dolayı kurumasına karşın mükemmel bir koruyucudur. Cildin parlak ve canlı görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bütün cilt tipleri için uygundur. Cilt dokusunu geliştirir ve yenilenmesini destekler.
Cilt, uygun temizleme kullanılarak sabah/akşam temizlendikten sonra ellere masaj yaparak uygulanır. Sonrasında duruma göre istenilen sıklıkta sürülebilir. El cildi üzerinde kalıntı bırakmaz. Cilt tarafından kolay ve hızlı emilir.
De Pigmentor Hand Cream kullanıldığı dönemlerde, direk güneş ışınlarından uzak durulmalı ve yüksek koruma faktörlü güneş kremi kullanılması tavsiye edilmektedir.

ETKEN MADDELERİ

Red clover (kızıl yonca):İçeriğindeki isoflavonlar (bitki hormonları) organizmamızda var olan maddedir. Hücreleri uyararak sağlıklı gelişimlerini sağlar. Bağ dokusunu kuvvetlendirerek kolajen ve elastin liflerinin yeniden yapılanmasında etkili olur.
Vitamin E:Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilir. Hücre çepherini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur. Hücreyi onarma özelliği vardır. Cildin su tutmasını sağlarken transepidermal su kaybını azaltır. Bağ dokusunu kuvvetlendirir. Güneş ışınlarından tahriş olan cildi sakinleştirir, oluşacak tahrişi önler. Iltihap oluşumunu engeller. Etkili bir antioksidandır.
SPF:Cilt ürünleri içeriğinde olan koruma faktörü.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..