+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

CUCUMBER TONER

CUCUMBER TONER

CUCUMBER TONER

Salatalık Özlü Tonik

Yağlı ve karma cilt Toniği. Yağlı, sivilcelenmeye müsait, açık gözenekli ciltler içinde önerilir. Cildin pH oranını dengelemek, fazla yağlanmayı engellemek için önerilen yüz toniği. Canlandırıcı ve arındırıcı özelliği çok iyi bilinen tıpta da kullanılan bahçe salatalığı özü içerir. Cildin nem tutma kapasitesini artırır.
Cilde temizleme işlemi yapıldıktan sonra uygulanır. Pamuğa ya da ele bir miktar alınarak tamponlama ile cilde uygulanır. Bir süre bekledikten sonra bakım programına devam edilir. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılmalıdır. Cleansing Milk With Cucumber Extract ile Cucumber Toner birlikte kullanılması tavsiye edilir.

ETKEN MADDELERİ

Urea (üre): Hücre yenilenmesi hzılandırır ve cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Sertleşmiş bölgeleri yumuşatarak cildin pH dengesini koruyarak destekler.
Garden cucumber extract (bahçe salatalığı):Tıpta da bilinen, kozmetik sektöründe kullanılan çok değerli bir aktif madde olan bahçe salatalığı özü içermektedir. Cildi sakinleştirir, iltihap engelleyici özelliği vardır. Ciltteki lekelenmeyi azaltır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..