+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

COLLAGEN CREAM

COLLAGEN CREAM

Kolajen Krem

Tüm cilt tipleri için önerilebilir. Yoğun olarak kolajen içerdiği için, konsantre bir nemlendiricidir. Cildin etkili şekilde nem tutma kapasitesini artırır. Cilt elastikiyetinin onarılmasına destek verir. Kullanılmaya başlandıktan kısa süre sonra cildin canlandığı, pürüzsüzleştiği ve genç bir görünüm kazanmaya başladığı gözlemlenmektedir.
Cilt, uygun temizleme ve tonik ile temizlendikten sonra Collagen Cream kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak Collagen Cream sadece akşam kullanımı için de önerilebilir.

ETKEN MADDELERİ

Collagen hydrolysate (kolajen hidrolazat):Normal kolajenin ağırlığından daha düşük bir molekül ağırlığı elde etmek için işlenmiş kolajen. Bu şekilde işlenmiş kolajenin cilt üzerindeki etikisi daha fazladır ve kolajenin özelliğini arttırmaktadır.
Lanolin:Yüksek oranda su emme özelliğine sahip bir aktif maddedir. Cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliği çok yoğundur.
Avocado extract (avocado özü): Bağ dokularını oluşturan hücre metabolizmasını hareketlendirir, yenilenmesini sağlar. E vitamini içermektedir. Cildin kendini yenilemesinde yardımcı olur.
Bees wax (balmumu): Arıların bal peteklerinden elde edilen, serbest radikallerin oluşumunu engelleyen antioksidan. Antialerjenik ve mikrop öldürücüdür. Cildin dengesini korur.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..