+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

COLLAGEN C+E+S AMPOULE

COLLAGEN C+E+S AMPOULE

COLLAGEN C+E+S AMPOULE

C+E+S Kolajen Ampül

Her cilt tipi için önerilebilir. Tavsiye edilen 30 yaş üzeri kişilerde kullanımıdır. Kolajenli bakım ampülleri. amino asit, çözünür kolajen ve ipek içerikli nem deposudur. Cildin hidrasyonunu doğal olarak yapılandırır. Dokuda oluşmaya başlayan bozulmanın yeniden iyileştirilmesini sağlar. Oluşmaya başlayan kırışıklık ve elastikiyet kaybının onarılmasını sağlar. Cildin durumuna veya cildin ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullandırılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır. Collagen C+E+S Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 5 dk yapılmalıdır.

ETKEN MADDELERİ

Collagen: Cilt yapımızda var olan ve dokular arası boşlukları dolduran lifsi protein maddeleridir. Cildin nem tutmasını sağlayan en önemli yapılardır. Cildin nemini tutar ve korurken esneklik kazandırırlar. Bu aktif madde içeriğindeki C Vitamini ile kolajen üretimini destekler. Bu da cildin daha nemli ve canlı görünmesini sağlar.
Sea silk(deniz ipeği): Midyenin salgıladığı ‘byssal-fibre’ denilen ipek demetinden elde edilen aktif madde. Epidermiste varolan keratinleşmiş tabakada bulunan bağ dokularını onarır. Cilt yapısını canlandırır, nem oranını artırır. Cildin yeniden yapılanmasını sağlar.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..