+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

COLLAGEN AQUA PLUS

COLLAGEN AQUA PLUS

COLLAGEN AQUA PLUS

Yoğun Su İçerikli Kolajen Serum

Tüm cilt tipleri için önerilebilen konsantre. Kolajen, cilt yapımızda var olan ve dokular arası boşlukları dolduran lifsi protein maddesidir. Cildin nemini tutar, korur, esneklik kazandırır ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yağlı, karma ciltler gündüz nemlendircisi olarak kullanabilir.
Temizleme ve tonik ürünleri ile cilt sabah-akşam temzilenir, sonra Collagen Aqua Plus cilde tamponlanarak emilimi sağlanır. Collagen Aqua Plus cilt tarafından tamamen emildikten sonra üzerine cilde uygun bir nemlendirici sürülür. Cildin durumuna gore sadece sabah ya da sadece akşam; cildin yoğun ihtiyacı varsa sabah-akşam kullanılabilir.

ETKEN MADDELERİ

Collagen (kolajen): Cilt yapımızda var olan ve dokular arası boşlukları dolduran lifsi protein maddeleridir. Cildin nem tutmasını sağlayan en önemli yapılardır. Cildin nemini tutar ve korurken esneklik kazandırırlar. Bu aktif madde içeriğindeki C Vitamini ile kolajen üretimini destekler. Bu da cildin daha nemli ve canlı görünmesini sağlar.
Lanolin:Yüksek oranda su emme özelliğine sahip bir aktif maddedir. Cildi yumuşatma ve nemlendirme özelliği çok yoğundur.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..