+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

CELLULAR AMPOULE

CELLULAR AMPOULE

CELLULAR AMPOULE

Hücre Yenileyici Ampül

Özel bakıma ihtiyacı olan ve olgun (atrofik) cilt yapılarında önerilecek üründür. Cilt yaşlanmasını engeller. Hücre yenilenmesini sağlar. Cildi etkili ve hızlı şekilde yatıştırır ve onarır. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak ya da masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır.
Cellular Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 3 dk yapılmalıdır.

ETKEN MADDELERİ:

Thymus vulgaris extract(kekik özü):Antiseptik ve uyarıcı etkiye sahip bir aktif maddedir. Cildin yağ üretimini dengeleyerek derinlemesine arındırır.
Aosa algae extract(deniz yosunu özü):Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.
Sorbitol: Böğürtlen, kiraz, erik, şeftali, elma ve deniz yosunu yapraklarından ve kozmetik için kullanılan 6 değerli alkolden elde edilen aktif maddedir. Ciltteki kurumayı engeller, cildi etkili şekilde yumuşatır ve nemlendirir.
Sal Marina(deniz tuzu): Yoğun olarak sodium klorür içerir. Antiseptic özelliği vardır. Yağlanmayı engelleyerek iltihaplı lezyon oluşumunu durdurur.
Moisturizer(nemlendirici faktörler):Üre, bal, gliserin.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..