+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

BODY SLIMMING LOTION

BODY SLIMMING LOTION

BODY SLIMMING LOTION

İnceltici Losyon

Selülit görünümünü azaltmak veya yok etmek için her cilt tipine önerilir. Portakal kabuğu görünümlü bölgenin iyileştirilmesi için önerilir. Hafif ısıtıcı özelliği ile yağların daha etkili şekilde parçalanmasını sağlar. Lenf dolaşımına atılmasını destekler. Cilt dokusunu güçlendirerek, sıkılaşmasını sağlar. Vücuttan toksin maddelerin atılımını hızlandıran özel aktif maddeler içermektedir.
Selülit görünümü oluşmuş bölgeye bir miktar Body Slimming Lotion sürülerek, dairesel masaj hareketleri ile uygulanır. Durulanmaz. Kullanmaya başlamadan önce küçük bir bölgede ürünün verdiği etkiyi kontrol edin. Alerjik ciltlerde hemen reaksiyon oluşacaktır. Bu durumda ürünü kullanmayınız.

GÜNLÜK KULLANIM:

Sorunlu bölgeye yavaş ve dairesel hareketler ile masaj yapılarak uygulanır. Ürün hızlı bir şekilde emilir, cilt üzerinde koruyucu bir tabaka bırakır. Sabah-akşam düzenli olarak kullanılması önerilmektedir.

ENSTİTÜ UYGULAMASI:

Özel vücut bakımlarında kullanılmaktadır.

ETKEN MADDELERİ

Vitamin E:Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilmiştir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çepherlerini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur, oksitlenmeyi önler. Su tutma kapasitesini arttırır. Etkili şekilde cilt tarafından emilir ve nemlendirme özelliği vardır. Cilt yüzeyinden su kaybını engeller. Elastin ve kolajen liflerin bağlantı dokularını koruma altına alır. Iltihap önleyici özelliği vardır. Cildin güneş ışınları tarafından tahriş olmasını engeller.
Caffeine (kafein): Yağ parçalama özelliği ile bilinmektedir.
L-carnitine:Vücudun yapısında var olan bir bileşendir. Vücut tarafından çok az üretilir. Vücutta hiç bir besin maddesinin yapamadığı bir özelliği vardır. Yağları parçalayarak hücre yapısındaki mitokondriye gönderiri ve yağların enerjiye dönüşümünü sağlar.
Butcher’s broom (dikenli yaban mersini): İnceltici ve selülit oluşumunu engelleyici özelliği vardır. Selülitli bölgeyi koruma altına alır.
Moisturizing factors(nemlendirici faktörler): Üre, bal, gliserin.
Ivy extract (sarmaşık özü): Kan ve lenf dolaşımını hızlandırıcı heliksin maddesi içermektedir. Parçalanan yağların lenf yoluyla dışarı atılmasını destekler.
Seaweed extract (deniz yosun özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..