+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

BODY SLIMMING GEL

BODY SLIMMING GEL

BODY SLIMMING GEL

Sıkılaştırıcı Jel

Selülit görünümünü azaltmak veya yok etmek için her cilt tipine önerilir. Portakal kabuğu görünümlü bölgenin iyileştirilmesi için önerilir. Etkili ve hissedilir derecede olan ısıtıcı özelliği ile yağların daha etkili şekilde parçalanmasını sağlar. Lenf dolaşımına atılmasını destekler. Cilt dokusunu güçlendirerek, sıkılaşmasını sağlar. Vücuttan toksin maddelerin atılımını hızlandıran özel aktif maddeler içermektedir. Özellikle karın, kalça ve baldırdaki yağ depolarını azaltır. Düzenli kullanımlarda cilt pürüzsüzleşir ve güzel bir görünüme kavuşur.
Selülit görünümü oluşmuş bölgeye bir miktar Body Slimming Gel sürülerek, çok yavaş ve dairesel masaj hareketleri ile uygulanır. Göz çevresinde kullanmayınız! Uygulama yaptıktan sonra eller iyice yıkanmalıdır. Hissedilen etki kişiden kişiye değişir.
Kullanmaya başlamadan önce küçük bir bölgede ürünün verdiği etkiyi kontrol ediniz. Alerjik ciltlerde hemen reaksiyon oluşacaktır. Bu durumda ürünü kullanmayınız. Sıcak banyoda kullanmayınız. Nemli havada (duş, sauna…) güçlü koku artar ve bazı kişiler bu kokuyu rahatsız edici bulabilir.
Kuperoz ve varis oluşumlarında kesinlikle kullanılmamalıdır.

ETKEN MADDELERİ

Ivy extract (sarmaşık özü): Kan ve lenf dolaşımını hızlandırıcı heliksin maddesi içermektedir. Parçalanan yağların lenf yoluyla dışarı atılmasını destekler.
Seaweed extract (deniz yosun özü): Cildin yapısında var olan elastin ve kolajen liflerinin korunmasını sağlar. Protein sentezini destekler, hücre yenilenmesini hızlandırır. Cildin direnç sistemini kuvvetlendirir.
Horse chestnut extrate (at kestanesi):Kan dolaşımını uyarır, damarları güçlendirir. Kılcal damarların geçirgenlik kapasitesini azaltır. Kuporose ve varis oluşmuş damarları güçlenidrir ve onarır.
Nikotinik asit esteri:Bu aktifler selülit ve romatizmal durumlarda tedavi edici olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırır. Hücrelere giden oksijen miktarını arttırır. Etken maddeler daha aktif hale gelir, nem oranı artar. Metabolizmadan ve hücre metabolizmasından toksin maddelerin atımını hızlandırır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..