+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

AZULEN CREAM

AZULEN CREAM

AZULEN CREAM

Azulen İçerikli Sakinleştirici Bakım Kremi

Tüm cilt tipleri, özellikle hassas cilt tipleri için önerilen nemlendirici. Papatya özü ve üzüm çekrdeği sayesinde cildi etkili şekilde yatıştırır. Tahriş olmuş yada tahrişe meyilli ciltlerin güçlenmesini sağlar. Kuperoz oluşumlarında yada oluşumun başladığı ciltlere mutlaka önerilmelidir. Güneş ışınlarına karşı hassas cildi koruma altına alır ve mükemmel bir rahatlama kazandırır. Cilt pürüzsüzleşir, duru bir görünüm kazanır. Temizleme ve tonik kullanarak cilt sabah-akşam temzilenir.
Cilt uygun ürünler ile temizlendikten sonra Azulen Cream kullanılır. Temizleme ürünü olarak Aloe Sensitive Cleansing ve Sensitive Toner With Aloe önerilir. Cildin durumu göz önünde bulundurularak Azulen Cream Mask, destekleyici olarak önerilir. (Çok sıcak yaz aylarında daha hafif formül içerikli Azulen Cream Light, alternative ürün olarak önerilir.)

ETKEN MADDELERİ

Chamomile (papatya):İltihap önleyici özelliğinin etkinliğinle bilinir. Yatıştırıcı, sakinleştirici, kaşıntıyı engelleyici özelliği vardır. Azulen ve bisabolol içermektedir.
Azulene (azulen): Papatyadan elde edilen sakinleştirci bir aktif maddedir. Iltihap önleyici özelliğinin yanısıra cildi yatıştırır.
Bisabolol: Papatyadan elde edilen sakinleştirci bir aktif maddedir. Iltihap önleyici özelliğinin yanısıra cildi yatıştırır.
Allantoin:Karakafes bitkisinden elde edilmiştir. Cildi pürüzsüzleştirir, yeni doku oluşumunu sağlar.
Urea (üre):Cildimizin kendi yapısında var olan bir maddedir. Cildin koruma mekanizmasını güçlendirir. Eksikliğinde cilt yüzeyinde aşırı kurumaya sebebiyet verir. Cildin kabuklanmasını engeller. Hücre bölünmesini yavaşlatır. Nem tutma kapasitesini yükseltir ve arttırır.
Grape seed oil (üzüm çekirdeği yağı): Yüksek miktarda linoleik asit (vitamin F) içermektedir. Sert ve pürüzlü ciltler de kullanılan bir aktif maddedir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..