+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

ANTI COUPEROSE JEL

ANTI COUPEROSE JEL

ANTI COUPEROSE JEL

Kuperoz Giderici Jel

Telangiaktis (kılcal damar genişlemesi) olan tüm ciltler için önerilir. Cilt damarları yüzeye yakın yada çok ince ciltli kişilerde görülen ince damar (telangiaktis) çatlamalarıdır. Anti Couperose Jel bu bölgelerin tedavisi için kullanılmaktadır. Kullanılmaya başlandıktan sonra damarlar güçlenir, kan dolaşımı düzene girer. Hassas bölgeleri güçlendirir ve koruma altına alır. Düzenli kullanımlarda cilt renginin düzeldiği, kırmızılığın gözle görülür seviyede azaldığı görülür. Yeni oluşumların olmaması için damar çeperlerini kuvvetlendirir.
Cilt, uygun temizleme ve tonik ile temizlendikten sonra Anti Couperose Jel hafif masaj uygulanarak sürülür. Temizleme ürünü olarak Aloe Sensitive Cleansing ve Sensitive Toner With Aloe önerilir.

ETKEN MADDELERİ

D-panthenol:B vitamin gruplarındandır. Hücre bölünmesini hızlandırır, cilt yenilenir. Güneş yanıklarından ve güneşin olumsuz etkilerinden cildi korur. Iltihap önleyicidir. Ciltteki nem miktarını arttırır.
Ethylrutin:P vitaminidir. Kılcal damarları daraltır, damar çepherini kuvvetlendirir. İltihap önleyicidir, antialerjeniktir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..