+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

ANTI COUPEROSE CREAM

ANTI COUPEROSE CREAM

ANTI COUPEROSE CREAM

Kuperoz Giderici Krem

Telangiaktis (kılcal damar genişlemesi) olan tüm ciltler için önerilir. Cilt damarları yüzeye yakın yada çok ince ciltli kişilerde görülen ince damar (telangiaktis) çatlamalarıdır. Anti Couperose Cream bu bölgelerin tedavisi için kullanılmaktadır. Kullanılmaya başlandıktan sonra damarlar güçlenir, kan dolaşımı düzene girer. Hassas bölgeleri güçlendirir ve koruma altına alır. Düzenli kullanımlarda cilt renginin düzeldiği, kırmızılığın gözle görülür seviyede azaldığı görülür. Yeni oluşumların olmaması için damar çeperlerini kuvvetlendirir.
Cilt, uygun temizleme ve tonik ile temizlendikten sonra Anti Couperose Cream hafif masaj uygulanarak sürülür. Temizleme ürünü olarak Aloe Sensitive Cleansing ve Sensitive Toner With Aloe önerilir.

ETKEN MADDELERİ

Redless compound (kırmızılık geçiren saf bileşen):Kılcal damarları koruma altına alır ve güçlendirir.
Calmify compound (mineral bileşenleri): Cilt tahrişelerini iyileştirir. Alerjik deri reaksiyonlarını hafifletir. Cildin koruma mekanizmasını kuvvetlendirir.
Horse chestnut extract(at kestanesi özü):Kan dolaşımını uyarır, damarları güçlendirir ve kapillerdeki geçirgenliği arttırır. cilt yağının fazla salgılanmasını engeller.
Panthenol:B vitamini grubundandır. Hücre yenilenmesini sağlar. Hücrenin bölünme hızını arttırır, hasar görmüş cildi canlandırır. Güneş ışınlarından cildi koruruken cildi iyileştirir. Iltihap oluşma riskini azaltır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..