+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

ANTI-COUPEROSE AMPOULE

ANTI-COUPEROSE AMPOULE

ANTI-COUPEROSE AMPOULE

Kuperoz Giderici Ampül

Genişlemiş (telangiaktis) damar durumu olan tüm cilt tiplerine önerilir. Kuperoz oluşumu görülen ciltlerde kullanılır. Escin içeren ürün ciltteki mikrosirkülayonu hızlandırır. Lizozomlarla cilt altına etkili şekilde inen fuocoidan ve kafein damarlardaki genişlemeyi engeller. Damar çeperlerini kuvvetlendirir. Var olan kırmızı görünüm hafifler. Daha sonra oluşabilecek damar çatlamalarını engeller. Cildin durumuna veya cildin ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak yada masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme ve tonik kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Üzerine cilt tipinize uygun nemlendirici ile bakıma devam edilir.

HAFTALIK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır. Antı-couperose Ampoule, iyon uygulamaları için uygundur. Ürün + elektrot içerdiği için uygulama – elektrot ile 5 dk yapılmalıdır.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..