+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

Altın İğne

*CİLT SIKILAŞTIRMA*

Altın iğneli radyo frekans uygulaması özellikle yüzde,alın,kaş arası,göz çevresi,dudak üstü,yanaktaki kırışıkları düzeltmek için oldukça sık kullanılmaktadır.

Özellikle izlerin direk olarak içine yapıldıkları için oldukça etkili olmakta ve izleri daha iyi daha kabul edilebilir bir hale getirmektedir.

*SİVİLCE TEDAVİSİ*

Altın iğne radyo frekans yönetiminin en sık kullanıldığı alanlardan bir tanesi yüzdeki sivilce izlerinin önlenmesi ve giderilmesi için uygulanmaktadır.

Bu izlerin çapları küçülür,derinlikleri azalır,derin olan sivilce izleri hafifler hafif olanlar geçer,gözenekler daralır,cilt daha canlı berrak bir hale gelir.

*CİLT SARKMALARINDA ETKİLİ ÇÖZÜM*

Özellikle kilo alıp vermeden kaynaklanan deri sarkma ve gevşekliğinin tedavisinde ALTIN İĞNE RF başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Uygulama son derece konforlu bir şekilde yapılmaktadır. 1 ay aralıklarla 3 seans yapılması gerekmektedir.

Ortalama kol ve bacak bölgesinde 1 ay sonra derinizin gerginleştiğini ve sarkmanızın azaldığını göreceksiniz. Bu sayede deri altı ve derideki gevşeklik ve sarkma ameliyatsız olarak asgariye inecektir.

*KOLTUK ALTI TERLEME*

Altın iğne radyo frekans uygulamısının kullanıldığı bir diğer alan ,koltuk altı aşırı terlemesi önlenmesi içindir.Bu uygulamada radyo frekans ter bezlerini kalıcı olarak tahrip eder ve bu bölgeden ter salınımını durdurur.

Uygulamada ter bezleri kalıcı olarak azaldığından sonuçlar kalıcı olmaktadır.

Altın iğne RF uygulamasının en büyük özelliği fraksiyonel lazerde yaşanan kızarıklık,pullanma ve soyulmanın olmamasıdır.Uygulama sonrası 3-5 saat kadar hafif bir pembelik oluşacak,pembelik bu sürenin sonunda tamamen normale dönecektir.

Dolayısıyla günlük yaşantıda bir kısıtlama yapmayan bir uygulama çeşididir.Uygulama sonrasında belli belirsiz bir ödem olur,bu da kısa sürede geçecektir.

Bu uygulamanın en önemli aventajı yazın yapılabilmesi,kızarıklık,soyma,yan etki yaratmamasıdır. Dolayısıyla yaz döneminde uygulamaya ara vermeye gerek kalmaz.Diğer uygulamalarla kombine edilebilmektedir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..