+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF 25

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF 25

ALOE VERA SUN SENSITIVE SPF 25

Güneş Koruma Kremi

Güneşe karşı alerjisi olan, hassasiyet gösteren tüm cilt tipleri için önerilebilir. Mallorca Acne (UV ve özellikle UV A ışınlarına cildin aşırı duyarlılığı) durumlarında kesinlikle önerilmelidir. İçeriğindeki aktif maddeler ile cilde herhangi bir zarar vermeden UV ışınlarına karşı koruma altına alır. Güneş yanığı oluşumunu engeller. Fotoaging ve mallorca acne oluşumlarına karşı cildi korur ve bakım yapar. Tüm vücut ve yüz bölgesi için kullnıma uygundur.
Güneş banyosuna çıkmadan 30 dk önce sürülmesi tavsiye edilir. Gün içinde nemlendiricilerin üzerine kullanılır. Herhangi bir cilt işlemi yapıldıktan (ıpl, lazer, cilt soyma...) sonra uzmanın önerdiği süreler dikkate alınarak kullanılmalıdır.

ETKEN MADDELERİ

Aloe vera:Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.
Bisabolol: Papatyadan elde edilen aktif madde. Iltihap oluşması gibi durumlarda engelleyicidir, cildi sakinleştirir ve yatıştırır.
Pantenol:B vitamini grubundandır. Hücre yenilenmesini sağlar. Hücrenin bölünme hızını arttırır, hasar görmüş cildi canlandırır. Güneş ışınlarından cildi koruruken cildi iyileştirir. Iltihap oluşma riskini azaltır.
Urea (üre): Hücre yenilenmesi hzılandırır ve cildin nem tutma kapasitesini arttırır. Sertleşmiş bölgeleri yumuşatarak cildin pH dengesini koruyarak destekler. Cildin doğal koruma tabakasını yani pH değerini güçlendirir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..