+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

ALOE VERA SKIN LIFT AMPOULE

ALOE VERA SKIN LIFT AMPOULE

ALOE VERA SKIN LIFT AMPOULE

Sıkılaştırıcı Lifting Ampül

Her cilt tipi için önerilir. Kullanıldığı anda ciltteki gerilme, ince kırışıklıklardaki açılmalar ve toparlanma farkedilir. Hidratlama (ürün etkisinin gözle ciltte görülmesi) etkisi vardır. Elastikiyeti sağlar, dokuyu sıkılaştırır, ciltte gerilme sağlar. Cildin durumuna ve ya ihtiyacına göre hergün, haftada bir yada gün aşırı kullanılır. Ampül dikkatli bir şekilde bir peçete yardımı ile kırılır. Avuç içerisine dökülen ürün; yüz, boyun ve dekolte bölgesine sürülür. Avuç içleri ile 4-5 dk tamponlama yapılarak ya da masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. Göz çevresi hariç uygulanır.

GÜNLÜK BAKIM AŞAMASI:

Cilt tipine uygun temizleme, tonik ve peeling kullanımından sonra ampül cilde yedirilir. Sonrasında cilde uygun maske ve nemlendirici sürülerek bakım sonlandırılır.

ETKEN MADDELERİ

Aloe vera: Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.
Sea silk(deniz ipeği): Midyenin salgıladığı ‘byssal-fibre’ denilen ipek demetinden elde edilen aktif madde. Epidermiste varolan keratinleşmiş tabakada bulunan bağ dokularını onarır. Cilt yapısını canlandırır, nem oranını artırır. Cildin yeniden yapılanmasını sağlar.
Collagen hydolysate (kolajen hidrolizat): Ciltte var olan kolajenin ağırlığından daha düşük ağırlığı olan işlenmiş kolajen molekülü. Ciltteki nemi artırır ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Var olan kolajenin su tutma özelliğini yükseltir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..