+90 216 354 70 80 - 90    Whatsapp: +90 533 409 27 33

ALOE VERA EYE REPAIR AMPOULE

ALOE VERA EYE REPAIR AMPOULE

ALOE VERA EYE REPAIR AMPOULE

Aloe Vera Göz Çevresi Onarım Ampulleri

Tüm göz çevreleri için önerilir. Göz çevresindeki hassas cilt dokusuna uygun birinci sınıf bakım ampülleri. Aloe Vera Eye Repair Ampüllerinin düzenli kullanımı, göz kaslarının erken kırışmasına engel olur ve göz çevresi yorgunluğu ile etkili şekilde savaşır. Göz çevresi dokusunu sıkılaştırır ve nem tutmasını sağlar. Hassas göz çevresinin pH dengesini korur ve optimal pH değerine sahiptir. Göz çevresi Eye Make Up Remover ile temizlendikten sonra Aloe Vera Eye Repair Ampül kullanılır. Sabah ve akşam 2 damla damlatılarak hafif masaj uygulaması ile ürünün emilimi sağlanır. İhtiyaca göre, üzerine göz çevresine uygun görülen Eye Contour Cream, Eye Contour Gel With ATP ve ya Eye Contour Balm sürülür.

ETKEN MADDELERİ

Collagen hydolysate (kolajen hidrolizat):Ciltte var olan kolajenin ağırlığından daha düşük ağırlığı olan işlenmiş kolajen molekülü. Ciltteki nemi artırır ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Var olan kolajenin su tutma özelliğini yükseltir.
Sea silk(deniz ipeği):Midyenin salgıladığı ‘byssal-fibre’ denilen ipek demetinden elde edilen aktif madde. Epidermiste varolan keratinleşmiş tabakada bulunan bağ dokularını onarır. Cilt yapısını canlandırır, nem oranını artırır.
Aloe vera:Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir.

Kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi için;
0216 354 70 80 veya 0533 409 27 33 whatsapp hattından ulaşabilirsiniz..